Gençlerimizin el becerilerini geliştirmek, parça bütün ikilemini kavratmak ve el göz koordinasyonunu sağlamak gibi temel becerileri kazandırmayı hedefleyen Maket Atölyesi herkesi kaliteli boş zaman etkinliklerine bekliyor.

      Gençlerin el becerilerini geliştirmek, parça-bütün ikilemini kavratmak ve grup çalışmasını özendirmek gibi amaçları sağlamak üzere proje bünyesinde maket atölyesi çalışmaları gerçekleştirilecek. Atölyenin diğer bir amacı ise gençlerin özellikle mühendislik alanlarında yapılan çalışmaları somut olarak algılamaları şeklindedir. Maket atölyesi için proje bünyesinde sağlanacak küçük el aletleri ve cihazlar yardımı ile maket uçak, maket gemi, maket ev gibi çalışmalar gerçekleştirilecek.

     Atölye çalışmalarını desteklemek ve gençlerin yapılan çalışmalara farklı boyut kazandırmalarını sağlamak üzere maket kulübü kurulacak. Kulüp çalışmaları için proje bünyesinde uygun çalışma ortamı gençlere sağlanacak. Atölye çalışmaları proje uygulama alanında, proje ile oluşturulacak eğitim atölyesinde gerçekleştirilecek.

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

Sayılarla bizi tanıyın

0
0
0