Gençlere bilgisayarın bir üretim aracı olduğunu vurgulamak amacıyla yaptığımız hem sosyal hem de teknik içerikli olduğunu düşündüğümüz bir derstir bilgisayar aslında. Öğrencilerden, hayallerindeki web sitesi,bir program ya da oyun yapmasını istiyoruz çünkü hiçbir hayalin sınırı yoktur. Bu yüzden bilgisayar dersinin önemini bir kez daha vurgulamış oluyoruz. Bilişimin Işığında Hayallerini Aydınlat...

         Gelişen teknoloji ile birlikte insan için var olan neredeyse tüm hizmetler artık internet ortamında ulaşılabilir bir noktaya gelmiştir. Bu durum sürekli olarak yeni insan kaynaklarının farklı çalışmalar ile internet üzerinden çalışma yapmasına imkânlar sağlamaktadır. Aynı şekilde akıllı telefonların da günümüzde hızla yaygınlaşması da telefonlar için üretilen uygulamaların artışına sebep olmaktadır. Yıldız Gençler Projesi, gençlerin gelişen teknolojiye ayak uydurmalarına destek olmak adına Web tasarım, Programlama ve Grafik Atölyesi hizmetini sunacaktır.

       Atölyede gençlere klasik programlama, akıllı telefon programları yazma ve Web Tasarım eğitimlerinin yanı sıra grafik programları konusunda da bilgiler aktarılacak. Atölye çalışmaları proje uygulama alanında yer alan bilgisayar laboratuarında gerçekleştirilecek. Tasarım kulübüne dâhil olan gençler, projede gençlerin bireysel veya gurupları için ihtiyaç duydukları grafik çalışmalarına da destek sağlayacak.

Kalite ve Güvenin Tek Adresi

Sayılarla bizi tanıyın

0
0
0